Stijgende waardering voor onze club

Zo langzamerhand ontdekken steeds meer golfers de kwaliteit van onze baan. Dat blijkt maar weer uit de ranglijst Leading Courses van beste golfclubs overall van Nederland in 2016. Onze club is landelijk gezien met maar liefst 10 plaatsen gestegen naar de 29e plek. Daarbij is de meetdatum 31 december 2015; op dit moment staan we zelfs op de 24e plaats! Én we zijn de beste baan van Groningen! Met een gemiddelde score van 8,0 waarderen de golfers onze baan en club met een mooi cijfer. Alleen leading coursesgolfclubs met voldoende beoordelingen worden in de ranglijst meegenomen. Voor de Top-100 zijn alle review elementen gebruikt en het cijfer geeft dus een goed overall beeld van de club, omdat er gekeken is naar de kwaliteit van de golfbaan, het onderhoud, het clubhuis en de faciliteiten.

We zijn er natuurlijk ontzettend blij mee en trots op!
Spreek ook uw waardering uit via Leading Courses.

https://nl.leadingcourses.com/europa+nederland+groningen/golfclub-de-compagnie-veendam/

https://nl.leadingcourses.com/top/europa+nederland/clubs-18-holes/